ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Helen Cohen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7872
E-Mail: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Montserrat Compte Fusté

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7832
E-Mail: Montserrat.CompteFuste@axxell.fi

Opettaja

Jaana Gummerus

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7821
E-Mail: Jaana.Gummerus@axxell.fi

Opettaja

Majid Hakki

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7476
E-Mail: Majid.Hakki@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7700
E-Mail: Johanna.Kartio@axxell.fi

Opettaja

Vilma Kettle

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7716
E-Mail: Vilma.Kettle@axxell.fi

Opettaja

Anu Kostamovaara

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7864
E-Mail: Anu.Kostamovaara@axxell.fi

Yksikönjohtaja

Riitta Laukkanen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7686
E-Mail: Riitta.Laukkanen@axxell.fi

Opettaja

Tanja Laurén

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7623
E-Mail: Tanja.Lauren@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Lehtola

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7874
E-Mail: Kristiina.Lehtola@axxell.fi

Opintosihteeri

Shadi Mofidi

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7719
E-Mail: Shadi.Mofidi@axxell.fi

Toimitilahuoltaja

Ruechuta Naisawang

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7808
E-Mail: Ruechuta.Naisawang@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7696
E-Mail: Johanna.Rinne@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7839
E-Mail: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Opettaja

Irina Silina

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7817
E-Mail: Irina.Silina@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7707
E-Mail: Alaa-H.Sufar@axxell.fi

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7710
E-Mail: Beata.Suto@axxell.fi

Opettaja

Tiina Tamberg

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7809
E-Mail: Tiina.Tamberg@axxell.fi

Opettaja

Henna Vikman

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7830
E-Mail: Henna.Vikman@testipiste.eu

Opintosihteeri

Nan Zhang

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7842
E-Mail: Nan.Zhang@testipiste.eu

Opettaja

Karoliina Zschauer-Lilja

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7888
E-Mail: Karoliina.Zschauer-Lilja@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.