Henkilökunnan yhteystiedot

Lokalvårdare

Gita Ekbom

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7317
Sähköposti: Gita.Ekbom@axxell.fi

Lärare

Agneta Ekbom

Datanom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7429
Sähköposti: Agneta.Ekbom@axxell.fi

Lärare

Carl-Gustav Ekholm

Fastighetsskötare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7528
Sähköposti: Carl-Gustav.Ekholm@axxell.fi

Lärare

Michael Eklund

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7632
Sähköposti: Michael.Eklund@axxell.fi

Lärare

Camilla Eliasson

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7436
Sähköposti: Camilla.Eliasson@axxell.fi

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7856
Sähköposti: Eija.Eloholma@axxell.fi

IT-chef

Christian Emas

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7391
Sähköposti: Christian.Emas@axxell.fi

Studiesekreterare

Gun-Britt Engblom

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7783
Sähköposti: Gun-Britt.Engblom@axxell.fi

Köksbiträde

Katarina Engblom

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Puhelin: +358 290 01 7283
Sähköposti: Katarina.Engblom@axxell.fi

Sekreterare

Monica Envall

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7342
Sähköposti: Monica.Envall@axxell.fi

Examenshandledare

Henriette Eriksson

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7431
Sähköposti: Henriette.Eriksson@axxell.fi

Lärare

Mona Eriksson

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7533
Sähköposti: Mona.Eriksson@axxell.fi

Lärare

Dick Essén

Gemensamma Ämnen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7222
Sähköposti: Dick.Essen@axxell.fi

Lärare

Sonja Evertson

Artesan Keramik

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7741
Sähköposti: Sonja.Evertson@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.