Henkilökunnan yhteystiedot

Städare

Sandra Aaltonen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7257
Sähköposti: Sandra.Aaltonen@axxell.fi

Lärare

Maria Brink

Gemensamma Ämnen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7252
Sähköposti: Maria.Brink@axxell.fi

Lärare

Dick Essén

Gemensamma Ämnen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7222
Sähköposti: Dick.Essen@axxell.fi

Lärare

Anna Gråhn

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7263
Sähköposti: Anna.Grahn@axxell.fi

Caféansvarig

Harry Heino

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7138
Sähköposti: Harry.Heino@axxell.fi

Lektor

Bertel Henriksson

Sjöfart

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7255
Sähköposti: Bertel.Henriksson@axxell.fi

Vahtimestari

Kim Karlsson

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Sähköposti: Kim.Karlsson@axxell.fi

Fastighetsskötare

Bjarne Leinonen




Icke anträffbar till den 30.11.2019.

Lärare

Maria Lindell-Luukkonen

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen
Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7266
Sähköposti: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Café-ansvarig

Lisa Martin-Harewood




Icke anträffbar till den 31.08.2020.

Studiesekreterare

Ingrid Mattsson

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7260
Sähköposti: Ingrid.Mattsson@axxell.fi

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7265
Sähköposti: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Erika Silventoinen

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7234
Sähköposti: Erika.Silventoinen@axxell.fi

Lektor

Robert Stolpe

Sjöfart

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7262
Sähköposti: Robert.Stolpe@axxell.fi

Lärare

Regina Tyrsky

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7224
Sähköposti: Regina.Tyrsky@axxell.fi

Lärare

Charlotta von Bergmann

Merkonom

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7794
Sähköposti: Charlotta.vonBergmann@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.