Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Ansvarsperson för ledningssystem och arbetarskyddschef

Sandra Berglund




Icke anträffbar till den 27.07.2019.

Studiekoordinator

Maria Björklöf

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7424
E-Mail: Maria.Bjorklof@axxell.fi

IT-chef

Christian Emas

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7391
E-Mail: Christian.Emas@axxell.fi

Sekreterare

Monica Envall

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7342
E-Mail: Monica.Envall@axxell.fi

Bokföringsassistent

Gunilla Fagerström

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7377
E-Mail: Gunilla.Fagerstrom@axxell.fi

Studiekoordinator

Angela Forsman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7597
E-Mail: Angela.Forsman@axxell.fi

Löneräknare / HR-ansvar

Anne-Louise Fyrqvist

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7380
E-Mail: Anne-Louise.Fyrqvist@axxell.fi

Koordinator för inlärning i arbete och internationell verks.

Tanja Halttunen

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7351
E-Mail: Tanja.Halttunen@axxell.fi

e-Learning developer

Peter Hartman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7690
E-Mail: Peter.Hartman@axxell.fi

Ekonomichef

Anna Henriksson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7376
E-Mail: Anna.Henriksson@axxell.fi

Rektors assistent

Maria Isaksson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7355
E-Mail: Maria.Isaksson@axxell.fi

Verkställande direktör

Stefan Johansson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7340
E-Mail: Stefan.Johansson@axxell.fi

Rektor

Lena Johansson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7345
E-Mail: Lena.Johansson@axxell.fi

IT-planerare

Thomas Kalander

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7392
E-Mail: Thomas.Kalander@axxell.fi

Arbetarskyddschef / ansvarsperson för ledningssystem

Timo Laurila

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7348
E-Mail: Timo.Laurila@axxell.fi

Bokförare

Katarina Lundström




Icke anträffbar till den 26.06.2019.

Prorektor

Lillemor Norrena

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7356
E-Mail: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Koordinator för specialundervisning och studerandevård

Astrid Nyman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7353
E-Mail: Astrid.Nyman@axxell.fi

Kommunikationschef

Maria Pettersson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7357
E-Mail: Maria.Pettersson@axxell.fi

IT-systemplanerare

Monica Polenius

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7395
E-Mail: Monica.Polenius@axxell.fi

Bokföringsassistent

Monica Roos

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs
Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7381
E-Mail: Monica.Roos@axxell.fi

Personalchef

Tina Rosenlund

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7383
E-Mail: Tina.Rosenlund@axxell.fi

IT-stöd

Jan-Stefan Sirén

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7396
E-Mail: Jan-Stefan.Siren@axxell.fi

Huvudbokförare

Lisbeth Sjöblom

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7384
E-Mail: Lisbeth.Sjoblom@axxell.fi

Studiekoordinator

Sari Suomalainen

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7619
E-Mail: Sari.Suomalainen@axxell.fi

Löneräknare / HR-uppgifter

Ann-Christin Westerlund

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7386
E-Mail: Ann-Christin.Westerlund@axxell.fi

Webbmaster

Sebastian Wikholm

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7397
E-Mail: Sebastian.Wikholm@axxell.fi

IT-suunnittelija

Jukka Ylimäki

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7399
E-Mail: Jukka.Ylimaki@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.