Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7881
E-Mail: Areej.Almasri@axxell.fi

Opettaja

Anna Amber

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7822
E-Mail: Anna.Amber@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7840
E-Mail: Toni.Autio@axxell.fi

Opettaja

Helen Cohen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7872
E-Mail: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7856
E-Mail: Eija.Eloholma@axxell.fi

Opettaja

Kati Hakonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7824
E-Mail: Kati.Hakonen@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7869
E-Mail: Anu.Jantunen@axxell.fi

Opettaja

Inkeri Kaipiainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7827
E-Mail: Inkeri.Kaipiainen@axxell.fi

Opettaja

Eija Lönngren

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7694
E-Mail: Eija.Lonngren@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7859
E-Mail: Sari.Pehkonen@axxell.fi

Opettaja

Zsanett Polgár

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7703
E-Mail: zsanett.polgar@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7839
E-Mail: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7707
E-Mail: Alaa-H.Sufar@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7885
E-Mail: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7711
E-Mail: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7837
E-Mail: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.