Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Ann-Kristin Bäckroos

Artesan Textil Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7474
E-Mail: Ann-Kristin.Backroos@axxell.fi

Städare

Kerstin Gabrielsson-Hoffström

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7435
E-Mail: Kerstin.Gabrielsson-Hoffstrom@axxell.fi

Städare

Carola Grönholm

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs
Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7477
E-Mail: Carola.Gronholm@axxell.fi

Lärare

Pia Kivinen

Artesan Guldsmide Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7480
E-Mail: Pia.Kivinen@axxell.fi

Internatsövervakare

Annette Lindholm

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7120
E-Mail: Annette.Lindholm@axxell.fi

Bokföringsassistent

Monica Roos

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs
Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7381
E-Mail: Monica.Roos@axxell.fi

Lärare

Anna-Stina Wahlström

Artesan Textil Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7506
E-Mail: Anna-Stina.Wahlstrom@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7509
E-Mail: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.