Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Anna Amber

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7822
E-Mail: Anna.Amber@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Esbo, Kalkåkersvägen
Kalkåkersvägen 4
02650 Esbo

Mobile: +358 44 739 7713
E-Mail: Taina.Juvonen@axxell.fi

Opettaja

Jutta Kosola

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7693
E-Mail: Jutta.Kosola@axxell.fi

Yksikön johtaja

Sanna Markkanen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7832
E-Mail: Sanna.Markkanen@axxell.fi

Opettaja

Annemaria Paukkunen




Icke anträffbar till den 13.11.2019.

Opettaja

Kristiina Spolander

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7834
E-Mail: Kristiina.Spolander@axxell.fi

Opettaja

Elina Tuomikoski

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7854
E-Mail: Elina.Tuomikoski@testipiste.eu

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7711
E-Mail: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Opettaja

Henna Vikman

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7830
E-Mail: Henna.Vikman@testipiste.eu

Opintosihteeri

Nan Zhang

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7842
E-Mail: Nan.Zhang@testipiste.eu

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.