Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Timlärare i huvudsyssla

Nina Ahlfors

Kosmetolog Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7762
E-Mail: Nina.Ahlfors@axxell.fi

Lokalvårdare

Hadi Al-Zeiraj

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

E-Mail: Hadi.Al-Zeiraj@axxell.fi

Lektor

Nina Björkfelt

Kosmetolog Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7765
E-Mail: Nina.Bjorkfelt@axxell.fi

Studiesekreterare

Gun-Britt Engblom




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Städare

Carola Eriksson




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Lektor

Anders Fagerlund

Kock-servitör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7766
E-Mail: Anders.Fagerlund@axxell.fi

Lektor

Magnus Glader

Yrkeskompl.lärare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7801
E-Mail: Magnus.Glader@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Jonny Granvik

Husbyggare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7799
E-Mail: Jonny.Granvik@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Johan Gustafsson

Automations/elmontör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7771
E-Mail: Johan.Gustafsson@axxell.fi

Studiesekreterare

Jerker Hagström

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7773
Mobile: +358 44 739 7773
E-Mail: Jerker.Hagstrom@axxell.fi

Lokalvårdare

Marlon Harewood

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7786
E-Mail: Marlon.Harewood@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Oona Johansson

Yrkeskompl.lärare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7774
E-Mail: Oona.Johansson@axxell.fi

Examenshandledare

Jasper Karhunen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7788
E-Mail: Jasper.Karhunen@axxell.fi

Kock

Camilla Karlsson

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7229
E-Mail: Camilla.Karlsson@axxell.fi

Enhetschef

Susanne Karlsson

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas
Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7221
E-Mail: Susanne.Karlsson@axxell.fi

Internatsövervakare

Elias Khoury

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7225
E-Mail: Elias.Khoury@axxell.fi

Lärare

Regina Koskinen

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7242
E-Mail: Regina.Koskinen@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Curt-Erik Laine

Automations/elmontör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7780
E-Mail: Curt-Erik.Laine@axxell.fi

Läroavtalsplanerare

Anders Levin

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7782
E-Mail: Anders.Levin@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Maria Lindell-Luukkonen

Yrkeskompl.lärare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas
Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7266
E-Mail: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Joel Mattsson

Automations/elmontör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7793
E-Mail: Joel.Mattsson@axxell.fi

Städare

Lisett Mollgren




Icke anträffbar till den 31.05.2019.

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7240
E-Mail: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Cecilia Skaag

Kock-servitör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7792
E-Mail: Cecilia.Skaag@axxell.fi

Siivooja

Maire Stenlund

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7769
E-Mail: Maire.Stenlund@axxell.fi

Lärare

Sara Strömborg

Närvårdare


Icke anträffbar till den 31.07.2019.

Timlärare i huvudsyssla

Kasper Sundholm

Husbyggare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7787
E-Mail: Kasper.Sundholm@axxell.fi

Husmor

Susanne Sundqvist

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7796
E-Mail: Susanne.Sundqvist@axxell.fi

Lärare

Carina Tamminen

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7239
E-Mail: Carina.Tamminen@axxell.fi

Handledare

Anna Öhman

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7779
E-Mail: Anna.Ohman@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.