Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Handledare

Harriet Malmberg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7490
E-Mail: Harriet.Malmberg@axxell.fi

Yksikön johtaja

Sanna Markkanen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7832
E-Mail: Sanna.Markkanen@axxell.fi

Café-ansvarig

Lisa Martin-Harewood




Icke anträffbar till den 31.08.2020.

Timlärare i huvudsyssla

Joel Mattsson

Automations/elmontör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7793
E-Mail: Joel.Mattsson@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Leena Melin

Närvårdare Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7443
E-Mail: Leena.Melin@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Albert Metsämäki

Husbyggare-snickare Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7570
E-Mail: Albert.Metsamaki@axxell.fi

Examenshandledare

Unni Mjølsnes

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7529
E-Mail: Unni.Mjolsnes@axxell.fi

Städare

Lisett Mollgren




Icke anträffbar till den 31.05.2019.

Timlärare i huvudsyssla

Martin Molnár

Datanom Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7439
E-Mail: Martin.Molnar@axxell.fi

Opettaja

Virva Muotka

Axxell i Esbo, Kalkåkersvägen
Kalkåkersvägen 4
02650 Esbo

Mobile: +358 44 739 7838
E-Mail: Virva.Muotka@axxell.fi

Opettaja

Anna Mäntykoski

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7623
E-Mail: Anna.Mantykoski@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.