Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Isa Palmén

Trädgårdsmästare Överby

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7652
E-Mail: Isa.Palmen@axxell.fi

Opettaja

Annemaria Paukkunen




Icke anträffbar till den 13.11.2019.

Opettaja

Sari Pehkonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7859
E-Mail: Sari.Pehkonen@axxell.fi

Lärare

Anna Pensas

Trädgårdsmästare Överby

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7653
E-Mail: Anna.Pensas@axxell.fi

Kommunikationschef

Maria Pettersson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7357
E-Mail: Maria.Pettersson@axxell.fi

Opettaja

Anna Pickering

Axxell i Esbo, Kalkåkersvägen
Kalkåkersvägen 4
02650 Esbo

Mobile: +358 44 739 7701
E-Mail: Anna.Pickering@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Johan Pihlström

Snickare Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7512
E-Mail: Johan.Pihlstrom@axxell.fi

Lektor

Ulla Pohjola-Silfver

Kock Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7493
E-Mail: Ulla.Pohjola-Silfver@axxell.fi

IT-systemplanerare

Monica Polenius

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7395
E-Mail: Monica.Polenius@axxell.fi

Opettaja

Seija Purhonen

Axxell i Esbo, Kalkåkersvägen
Kalkåkersvägen 4
02650 Esbo

Mobile: +358 44 739 7844
E-Mail: Seija.Purhonen@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.