Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Petra Baarman

Ledare För Skolgång

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7631
E-Mail: Petra.Baarman@axxell.fi

Kursledare

Daniel Backman

Vildmarksguide Brusaby

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7279
E-Mail: Daniel.Backman@axxell.fi

Ansvarsperson för ledningssystem och arbetarskyddschef

Sandra Berglund




Icke anträffbar till den 27.07.2019.

Lektor

Lotta Berglund

Yrkeskompl.lärare Raseborg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7525
E-Mail: Lotta.Berglund@axxell.fi

Gårdskarl

Dick Bergström

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7280
E-Mail: Dick.Bergstrom@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Gita Björk

Närvårdare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7428
E-Mail: Gita.Bjork@axxell.fi

Lektor

Nina Björkfelt

Kosmetolog Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7765
E-Mail: Nina.Bjorkfelt@axxell.fi

Lektor

Ray Björklund

Husbyggare-snickare Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7526
E-Mail: Ray.Bjorklund@axxell.fi

Studiekoordinator

Maria Björklöf

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7424
E-Mail: Maria.Bjorklof@axxell.fi

Enhetschef

Tomas Björkroth

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7276
E-Mail: Tomas.Bjorkroth@axxell.fi

Lektor

Stina Boström-Vazquez

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7425
E-Mail: Stina.Bostrom-Vazquez@axxell.fi

Lektor

Maria Brink

Yrkeskompl.lärare Pargas

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7252
E-Mail: Maria.Brink@axxell.fi

Lärare

Ann-Kristin Bäckroos

Artesan Textil Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7474
E-Mail: Ann-Kristin.Backroos@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.