Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Timlärare i huvudsyssla

Matts Takolander

Yrkeskompl.lärare Raseborg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7566
E-Mail: Matts.Takolander@axxell.fi

Lärare

Carina Tamminen

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7239
E-Mail: Carina.Tamminen@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7885
E-Mail: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7816
E-Mail: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7814
E-Mail: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Opettaja

Elina Tuomikoski

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7854
E-Mail: Elina.Tuomikoski@testipiste.eu

Timlärare i huvudsyssla

Regina Tyrsky

Turism Åbo

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7224
E-Mail: Regina.Tyrsky@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Janina Törnroos

Frisör Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7563
E-Mail: Janina.Tornroos@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.