Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Anna-Stina Wahlström

Artesan Textil Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7506
E-Mail: Anna-Stina.Wahlstrom@axxell.fi

Driftschef (Brusaby gård)

Leila Warén-Backström

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7333
E-Mail: Leila.Waren-Backstrom@axxell.fi

Handledare

Joakim Wasiljeff

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7507
E-Mail: Joakim.Wasiljeff@axxell.fi

Husmor

Jonas Wasiljeff

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7540
E-Mail: Jonas.Wasiljeff@axxell.fi

Lärare

Bernhard Weckström

Ledare För Skolgång

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7456
E-Mail: Bernhard.Weckstrom@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Henrika Weckström

Frisör Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7541
E-Mail: Henrika.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Kamilla Weissenberg-Nordberg

Artesan Inredare Överby

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7738
E-Mail: Kamilla.Weissenberg-Nordberg@axxell.fi

Trädgårdsmästare

Cecilia Wendelin

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7656
E-Mail: Cecilia.Wendelin@axxell.fi

Lektor

Anna-Stina Werner

Kock Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7560
E-Mail: Anna-Stina.Werner@axxell.fi

Lektor

Karin Wernér

Yrkeskompl.lärare Raseborg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7451
E-Mail: Karin.Werner@axxell.fi

Lärare

Tom Wernér

Mångkunnig Teknik Vuxen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7620
E-Mail: Tom.Werner@axxell.fi

Fastighetsskötare

Maria Westerholm

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7662
E-Mail: Maria.Westerholm@axxell.fi

Löneräknare / HR-uppgifter

Ann-Christin Westerlund

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7386
E-Mail: Ann-Christin.Westerlund@axxell.fi

Enhetschef

Beatrice Westerlund

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7445
E-Mail: Beatrice.Westerlund@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Mikael Westerlund

Datanom Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7459
E-Mail: Mikael.Westerlund@axxell.fi

Webbmaster

Sebastian Wikholm

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7397
E-Mail: Sebastian.Wikholm@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide Överby

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7509
E-Mail: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Städare

Anne Wikström

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7562
E-Mail: Anne.Wikstrom@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Ulf Wikström

Skog Vuxen Brusaby

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7322
E-Mail: Ulf.Wikstrom@axxell.fi

Opettaja

Riina Willman

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7687
E-Mail: Riina.Willman@axxell.fi

Kursledare

Svante Wistbacka

Jakt Och Vilt Brusaby

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7277
E-Mail: Svante.Wistbacka@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.