Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lektor

Agneta Ekbom

Datanom Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7429
E-Mail: Agneta.Ekbom@axxell.fi

Städare

Gita Ekbom

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7317
E-Mail: Gita.Ekbom@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Carl-Gustav Ekholm

Fastighetsskötare Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7528
E-Mail: Carl-Gustav.Ekholm@axxell.fi

Lärare

Michael Eklund

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7632
E-Mail: Michael.Eklund@axxell.fi

Lektor

Camilla Eliasson

Närvårdare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7436
E-Mail: Camilla.Eliasson@axxell.fi

Lärare

Miira Elkki

Kotokoulutus Pk-seutu, Mkk

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

E-Mail: Miira.Elkki@axxell.fi

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7856
E-Mail: Eija.Eloholma@axxell.fi

IT-chef

Christian Emas

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7391
E-Mail: Christian.Emas@axxell.fi

Studiesekreterare

Gun-Britt Engblom




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Köksbiträde

Katarina Engblom

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Telephone: +358 290 01 7283
E-Mail: Katarina.Engblom@axxell.fi

Sekreterare

Monica Envall

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7342
E-Mail: Monica.Envall@axxell.fi

Examenshandledare

Henriette Eriksson

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7431
E-Mail: Henriette.Eriksson@axxell.fi

Konsulterande speciallärare

Mona Eriksson

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7533
E-Mail: Mona.Eriksson@axxell.fi

Städare

Carola Eriksson




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Timlärare i huvudsyssla

Dick Essén

Turism Åbo

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7222
E-Mail: Dick.Essen@axxell.fi

Lärare

Sonja Evertson

Artesan Keramik Överby

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7741
E-Mail: Sonja.Evertson@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.