Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Margareta Fagerlund

Merkonom Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7596
E-Mail: Margareta.Fagerlund@axxell.fi

Lektor

Anders Fagerlund

Kock-servitör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7766
E-Mail: Anders.Fagerlund@axxell.fi

Bokföringsassistent

Gunilla Fagerström

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7377
E-Mail: Gunilla.Fagerstrom@axxell.fi

Studiekoordinator

Angela Forsman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7597
E-Mail: Angela.Forsman@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Robert Forsman

Husbyggare-snickare Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7544
E-Mail: Robert.Forsman@axxell.fi

Stallmästare

Hans Franzén




Icke anträffbar till den 17.02.2019.

Examenshandledare

Ida Fredriksson

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7327
E-Mail: Ida.Fredriksson@axxell.fi

Lärare

Peter Fyhrqvist

Snickare Vuxen Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7600
E-Mail: Peter.Fyhrqvist@axxell.fi

Studiesekreterare

Monica Fyrqvist

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7595
E-Mail: Monica.Fyrqvist@axxell.fi

Löneräknare / HR-ansvar

Anne-Louise Fyrqvist

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7380
E-Mail: Anne-Louise.Fyrqvist@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.