Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Städare

Kerstin Gabrielsson-Hoffström

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7435
E-Mail: Kerstin.Gabrielsson-Hoffstrom@axxell.fi

Lärare

Måns Gardberg

Restaurering Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7601
E-Mail: Mans.Gardberg@axxell.fi

Lektor

Magnus Glader

Yrkeskompl.lärare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7801
E-Mail: Magnus.Glader@axxell.fi

Lärare

Linda Glasberg-Lindholm

Turism Åbo

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7241
E-Mail: Linda.Glasberg-Lindholm@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Andrea Granroth

Djurskötare Brusaby

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7325
E-Mail: Andrea.Granroth@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Jonny Granvik

Husbyggare Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7799
E-Mail: Jonny.Granvik@axxell.fi

Lärare

Anna Gråhn

Turism Åbo

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7263
E-Mail: Anna.Grahn@axxell.fi

Lärare

Carola Gröndahl

Ledare För Skolgång

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7622
E-Mail: Carola.Grondahl@axxell.fi

Städare

Carola Grönholm

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs
Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7477
E-Mail: Carola.Gronholm@axxell.fi

Internatsövervakare

Susanne Gustafsson

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7290
E-Mail: Susanne.Gustafsson@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Johan Gustafsson

Automations/elmontör Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7771
E-Mail: Johan.Gustafsson@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.