Henkilökunnan yhteystiedot

Trädgårdsmästare

Märta Angervuori

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7647
Sähköposti: Marta.Angervuori@axxell.fi

Lärare

Ann-Kristin Bäckroos

Artesan Textil

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7474
Sähköposti: Ann-Kristin.Backroos@axxell.fi

Tuntiopettaja

Nataliya Elmgren

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Sähköposti: Nataliya.Elmgren@axxell.fi

Lärare

Sonja Evertson

Artesan Keramik

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7741
Sähköposti: Sonja.Evertson@axxell.fi

Sivutoiminen tuntiopettaja

Erika Gustafsson-Sundquist

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7865
Sähköposti: Erika.Gustafsson-Sundquist@axxell.fi

Opettaja

Kati Hakonen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7824
Sähköposti: Kati.Hakonen@axxell.fi

Opettaja

Marjut Heikkinen




Icke anträffbar till den 02.04.2021.

Opintosihteeri

Triin Jõgi

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7855
Sähköposti: Triin.Jogi@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Waen Kinanen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7692
Sähköposti: Waen.Kinanen@axxell.fi

Lärare

Pia Kivinen

Artesan Guldsmide

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7480
Sähköposti: Pia.Kivinen@axxell.fi

Yksikönjohtaja

Riitta Laukkanen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7686
Sähköposti: Riitta.Laukkanen@axxell.fi

Opettaja

Hanne Lehtinen




Icke anträffbar till den 16.02.2021.

Opettaja

Kristiina Lehtola

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7874
Sähköposti: Kristiina.Lehtola@axxell.fi

Opettaja

Satu Leisko-Järvinen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7702
Sähköposti: Satu.Leisko-Jarvinen@axxell.fi

Lärare

Carina Lindström

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7650
Sähköposti: Carina.Lindstrom@axxell.fi

Opettaja

Hanna Markkanen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7810
Sähköposti: Hanna.Markkanen@axxell.fi

Opettaja

Virva Muotka




Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Lärare

Elise Nurminen

Kotoutumiskoulutus Pk-seutu

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Sähköposti: Elise.Nurminen@axxell.fi

Lokalvårdare

Merike Närep

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7675
Sähköposti: Merike.Narep@axxell.fi

Lärare

Isa Palmén

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7652
Sähköposti: Isa.Palmen@axxell.fi

Lärare

Anna Pensas

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7653
Sähköposti: Anna.Pensas@axxell.fi

Opettaja

Seija Purhonen




Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Överträdgårdsmästare

Fredrik Regårdh

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7654
Sähköposti: Fredrik.Regardh@axxell.fi

Studie- och projektsekreterare

Janina Rönnberg

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7663
Sähköposti: Janina.Ronnberg@axxell.fi

Opettaja

Linda Saarimäki

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7849
Sähköposti: Linda.Saarimaki@axxell.fi

Opettaja

Marjo Salmela

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7833
Sähköposti: Marjo.Salmela@axxell.fi

Opettaja

Irina Silina

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7817
Sähköposti: Irina.Silina@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7707
Sähköposti: Alaa-H.Sufar@testipiste.eu

Trädgårdsarbetare

Mats Sundström

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7661
Sähköposti: Mats.Sundstrom@axxell.fi

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7709
Sähköposti: Beata.Suto@axxell.fi

Lärare

Anna-Stina Wahlström

Artesan Textil

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7506
Sähköposti: Anna-Stina.Wahlstrom@axxell.fi

Lärare

Kamilla Weissenberg-Nordberg

Artesan Inredare


Icke anträffbar till den 31.07.2021.

Trädgårdsmästare

Cecilia Wendelin

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7656
Sähköposti: Cecilia.Wendelin@axxell.fi

Fastighetsskötare

Maria Westerholm

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7662
Sähköposti: Maria.Westerholm@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7509
Sähköposti: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Examenshandledare

Marina Åkermarck

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7736
Sähköposti: Marina.Akermarck@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.