ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Trädgårdsmästare

Märta Angervuori

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7647
Sähköposti: Marta.Angervuori@axxell.fi

Lärare

Ann-Kristin Bäckroos

Artesan Textil

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7474
Sähköposti: Ann-Kristin.Backroos@axxell.fi

Lärare

Anna-Maria Ehrnstén

Trädgårdsbranschen

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7705
Sähköposti: Anna-Maria.Ehrnsten@axxell.fi

Lärare

Sonja Evertson

Artesan Keramik

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7741
Sähköposti: Sonja.Evertson@axxell.fi

Opettaja

Kati Hakonen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7824
Sähköposti: Kati.Hakonen@axxell.fi

Opettaja

Martta Hauru

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7708
Sähköposti: Martta.Hauru@axxell.fi

Opintosihteeri

Triin Jõgi

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7855
Sähköposti: Triin.Jogi@axxell.fi

Lärare

Pia Kivinen

Artesan Guldsmide

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7480
Sähköposti: Pia.Kivinen@axxell.fi

Opettaja

Hanne Lehtinen




Icke anträffbar till den 25.05.2023.

Opettaja

Satu Leisko-Järvinen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7702
Sähköposti: Satu.Leisko-Jarvinen@axxell.fi

Lärare

Carina Lindström

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7650
Sähköposti: Carina.Lindstrom@axxell.fi

Opettaja

Hanna Markkanen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7810
Sähköposti: Hanna.Markkanen@axxell.fi

Opettaja

Lotta Marttala

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7845
Sähköposti: Lotta.Marttala@axxell.fi

Opettaja

Virva Muotka

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7838
Sähköposti: Virva.Muotka@axxell.fi

Opettaja

Sara Nurkkala

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7844
Sähköposti: Sara.Nurkkala@axxell.fi

Lokalvårdare

Merike Närep

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7675
Sähköposti: Merike.Narep@axxell.fi

Lärare

Isa Palmén

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7652
Sähköposti: Isa.Palmen@axxell.fi

Lärare

Anna Pensas

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7653
Sähköposti: Anna.Pensas@axxell.fi

Överträdgårdsmästare

Fredrik Regårdh

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7654
Sähköposti: Fredrik.Regardh@axxell.fi

Opettaja

Zsofia Richter

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7889
Sähköposti: Zsofia.Richter@axxell.fi

Studie- och projektsekreterare

Janina Rönnberg

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7663
Sähköposti: Janina.Ronnberg@axxell.fi

Opettaja

Marjo Salmela

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7833
Sähköposti: Marjo.Salmela@axxell.fi

Opettaja

Irina Silina

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7817
Sähköposti: Irina.Silina@axxell.fi

Trädgårdsarbetare

Mats Sundström

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7661
Sähköposti: Mats.Sundstrom@axxell.fi

Lärare

Anna-Stina Wahlström

Artesan Textil

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7506
Sähköposti: Anna-Stina.Wahlstrom@axxell.fi

Lärare

Kamilla Weissenberg-Nordberg

Artesan Inredare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7738
Sähköposti: Kamilla.Weissenberg-Nordberg@axxell.fi

Trädgårdsmästare

Cecilia Wendelin

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7656
Sähköposti: Cecilia.Wendelin@axxell.fi

Fastighetsskötare

Maria Westerholm

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7662
Sähköposti: Maria.Westerholm@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7509
Sähköposti: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Lärare med enhetschefsuppdrag

Heidi Wirtanen

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7658
Sähköposti: Heidi.Wirtanen@axxell.fi

Examenshandledare

Marina Åkermarck

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7736
Sähköposti: Marina.Akermarck@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.