Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Anna Amber

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7822
Sähköposti: Anna.Amber@axxell.fi

Opettaja

Helen Cohen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7872
Sähköposti: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Miki Garam

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7704
Sähköposti: Miki.Garam@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7883
Sähköposti: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7713
Sähköposti: Taina.Juvonen@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7700
Sähköposti: Johanna.Kartio@axxell.fi

Opettaja

Jutta Kosola

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7693
Sähköposti: Jutta.Kosola@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7696
Sähköposti: Johanna.Rinne@axxell.fi

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7841
Sähköposti: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7839
Sähköposti: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Opettaja

Outi Snellman

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7808
Sähköposti: Outi.Snellman@axxell.fi

Opettaja

Eve Sova

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7846
Sähköposti: Eve.Sova@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Spolander

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7834
Sähköposti: Kristiina.Spolander@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7711
Sähköposti: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.