Henkilökunnan yhteystiedot

Lokalvårdare

Sandra Aaltonen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7257
Sähköposti: Sandra.Aaltonen@axxell.fi

Lärare

Linda Abrahamsson-Thomander

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7596
Sähköposti: Linda.Abrahamsson-Thomander@axxell.fi

Studiekoordinator

Johanna Ahlfors

Axxell Tammisaaressa
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari
Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7550
Sähköposti: Johanna.Ahlfors@axxell.fi

Lärare

Nina Ahlfors

Kosmetolog

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7762
Sähköposti: Nina.Ahlfors@axxell.fi

Handledare

Nina Ahtola

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7535
Sähköposti: Nina.Ahtola@axxell.fi

Kock

Hanna Al-Gburi




Icke anträffbar till den 02.01.2021.

Lärare

Jari Allén

Fordonsmekaniker

Axxell Karjaalla
Postimestarinkatu 19
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7527
Sähköposti: Jari.Allen@axxell.fi

Utbildningsledare

Lotta Almark

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7625
Sähköposti: Lotta.Almark@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7881
Sähköposti: Areej.Almasri@axxell.fi

Opettaja

Anna Amber

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7822
Sähköposti: Anna.Amber@axxell.fi

Lärare

Hanna Andersson

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7361
Sähköposti: Hanna.Andersson@axxell.fi

Trädgårdsmästare

Märta Angervuori

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7647
Sähköposti: Marta.Angervuori@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7840
Sähköposti: Toni.Autio@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.