Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Linda Abrahamsson-Thomander

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7596
Sähköposti: Linda.Abrahamsson-Thomander@axxell.fi

Studiekoordinator

Johanna Ahlfors

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa
Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7550
Sähköposti: Johanna.Ahlfors@axxell.fi

Handledare

Nina Ahtola

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7535
Sähköposti: Nina.Ahtola@axxell.fi

Kock

Hanna Al-Gburi




Icke anträffbar till den 05.08.2021.

Lärare

Jari Allén

Fordonsmekaniker

Axxell Karjaalla
Postimestarinkatu 19
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7527
Sähköposti: Jari.Allen@axxell.fi

Utbildningsledare

Lotta Almark

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7625
Sähköposti: Lotta.Almark@axxell.fi

Lärare

Hanna Andersson

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7361
Sähköposti: Hanna.Andersson@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.