ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Köksbiträde

Romeo Kabwe

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Sähköposti: Romeo.Kabwe@axxell.fi

Opettaja

Inkeri Kaipiainen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki
Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7827
Sähköposti: Inkeri.Kaipiainen@axxell.fi

IT-planerare

Thomas Kalander

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7392
Sähköposti: Thomas.Kalander@axxell.fi

Lärare

Regina Kalenius

Husbyggare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7605
Sähköposti: Regina.Kalenius@axxell.fi

Handledare

Kim Kalenius

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7537
Sähköposti: Kim.Kalenius@axxell.fi

Kock

Annette Kallinen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7230
Sähköposti: Annette.Kallinen@axxell.fi

Traktorförare

Cay Karlsson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7298
Sähköposti: Cay.Karlsson@axxell.fi

Studiesekreterare

Linda Karlsson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7308
Sähköposti: Linda.Karlsson@axxell.fi

Husmor

Camilla Karlsson

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7229
Sähköposti: Camilla.Karlsson@axxell.fi

Vahtimestari

Kim Karlsson

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7258
Sähköposti: Kim.Karlsson@axxell.fi

Vastaava koirakouluttaja

Jaana Karppinen

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7117
Sähköposti: Jaana.Karppinen@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7700
Sähköposti: Johanna.Kartio@axxell.fi

Kock

Tomi Kaski

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7628
Sähköposti: Tomi.Kaski@axxell.fi

Opettaja

Taina Kasso

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors

Matkapuhelin: +358 44 739 7813
Sähköposti: Taina.Kasso@axxell.fi

Opettaja

Vilma Kettle

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Sähköposti: Vilma.Kettle@axxell.fi

Internatsövervakare

Elias Khoury

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7225
Sähköposti: Elias.Khoury@axxell.fi

Handledare

Peter Kihlstedt

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7626
Sähköposti: Peter.Kihlstedt@axxell.fi

Lärare

Pia Kivinen

Artesan Guldsmide

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7480
Sähköposti: Pia.Kivinen@axxell.fi

Caféföreståndare

Andreas Knopman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7633
Sähköposti: Andreas.Knopman@axxell.fi

Lärare

Sofia Knuts

Djurskötare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7271
Sähköposti: Sofia.Knuts@axxell.fi

Lokalvårdare

Marina Koponen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7438
Sähköposti: Marina.Koponen@axxell.fi

Handledare

Christoffer Koschinski

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7457
Sähköposti: Christoffer.Koschinski@axxell.fi

Lärare

Regina Koschinski

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa
Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7482
Sähköposti: Regina.Koschinski@axxell.fi

Lärare

Regina Koskinen

Närvårdare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7242
Sähköposti: Regina.Koskinen@axxell.fi

Opettaja

Anu Kostamovaara

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors

Sähköposti: Anu.Kostamovaara@axxell.fi

Opettaja

Mia Kotro

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors
Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki

Sähköposti: Mia.Kotro@axxell.fi

Lärare

Mariella Kronström

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7237
Sähköposti: Mariella.Kronstrom@axxell.fi

Lärare

Maria Kulmala

Utbildningsledare Brusaby

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7270
Sähköposti: Maria.Kulmala@axxell.fi

Opettaja

Zakhar Kuzmin

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7851
Sähköposti: Zakhar.Kuzmin@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.