Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Camilla Laiho

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7453
Sähköposti: Camilla.Laiho@axxell.fi

Lärare

Curt-Erik Laine

El/automationsmontör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7780
Sähköposti: Curt-Erik.Laine@axxell.fi

Opettaja

Raili Lamminmäki

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Raili.Lamminmaki@axxell.fi

Lärare

Thomas Landén

Kock

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7629
Sähköposti: Thomas.Landen@axxell.fi

Opettaja

Marja Laukkanen

Matkapuhelin: +358 44 739 7712
Sähköposti: Marja.Laukkanen@axxell.fi

Yksikönjohtaja

Riitta Laukkanen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7686
Sähköposti: Riitta.Laukkanen@axxell.fi

Sakkunnig och Arbetarskyddschef

Timo Laurila

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7348
Sähköposti: Timo.Laurila@axxell.fi

Opettaja

Hanne Lehtinen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Puhelin: +358 290 01 7688
Matkapuhelin: +358 44 739 7688
Sähköposti: Hanne.Lehtinen@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Lehtola

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7874
Sähköposti: Kristiina.Lehtola@axxell.fi

Opettaja

Satu Leisko-Järvinen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7702
Sähköposti: Satu.Leisko-Jarvinen@axxell.fi

Sakkunnig

Anders Levin

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7782
Sähköposti: Anders.Levin@axxell.fi

Lärare

Ingeborg Lignell

Djurskötare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7302
Sähköposti: Ingeborg.Lignell@axxell.fi

Lärare

Kadi Lilloja

Djurskötare På Klinik

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7281
Sähköposti: Kadi.Lilloja@axxell.fi

Lärare

Johanna Lind

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7441
Sähköposti: Johanna.Lind@axxell.fi

Lärare

Mats Lindberg

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7610
Sähköposti: Mats.Lindberg@axxell.fi

Lärare

Thomas Lindberg

Teknik

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7611
Sähköposti: Thomas.Lindberg@axxell.fi

Lärare

Jan Lindblom

Landsbygdsföretagare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Sähköposti: Jan.Lindblom@axxell.fi

Lärare

Maria Lindell-Luukkonen

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen
Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7266
Sähköposti: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Lärare

Tom Lindfors

Teknik

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Sähköposti: Tom.Lindfors@axxell.fi

Internatsövervakare

Annette Lindholm

Axxell Tammisaaressa
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7120
Sähköposti: Annette.Lindholm@axxell.fi

Handledare

Kenneth Lindroos

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7598
Sähköposti: Kenneth.Lindroos@axxell.fi

Lärare

Jenni Lindström

Djurtränare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7312
Sähköposti: Jenni.Lindstrom@axxell.fi

Lärare

Carina Lindström

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7650
Sähköposti: Carina.Lindstrom@axxell.fi

Opettaja

Tiina Loisa

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7291
Sähköposti: Tiina.Loisa@axxell.fi

Lärare

Tom Lundell

Rörmontör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7615
Sähköposti: Tom.Lundell@axxell.fi

Bokförare

Katarina Lundström

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7381
Sähköposti: Katarina.Lundstrom@axxell.fi

Opettaja

Maija Luukkonen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7714
Sähköposti: Maija.Luukkonen@axxell.fi

Köksbiträde

Johanna Lönnroth

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Sähköposti: Johanna.Lonnroth@axxell.fi

Lärare

Mathias Lönnström

Naturfotografi

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7285
Sähköposti: Mathias.Lonnstrom@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.