Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Camilla Laiho

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7453
Sähköposti: Camilla.Laiho@axxell.fi

Lärare

Thomas Landén

Kock

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7629
Sähköposti: Thomas.Landen@axxell.fi

Lärare

Johanna Lind

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7441
Sähköposti: Johanna.Lind@axxell.fi

Lärare

Mats Lindberg

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7610
Sähköposti: Mats.Lindberg@axxell.fi

Lärare

Thomas Lindberg

Teknik

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7611
Sähköposti: Thomas.Lindberg@axxell.fi

Lärare

Tom Lindfors

Teknik

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7571
Sähköposti: Tom.Lindfors@axxell.fi

Handledare

Kenneth Lindroos

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7598
Sähköposti: Kenneth.Lindroos@axxell.fi

Lärare

Tom Lundell

Rörmontör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7615
Sähköposti: Tom.Lundell@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.