Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Ingeborg Lignell

Djurskötare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7302
Sähköposti: Ingeborg.Lignell@axxell.fi

Lärare

Kadi Lilloja

Djurskötare På Klinik

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7281
Sähköposti: Kadi.Lilloja@axxell.fi

Lärare

Jan Lindblom

Landsbygdsföretagare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7316
Sähköposti: Jan.Lindblom@axxell.fi

Lärare

Jenni Lindström

Djurtränare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7312
Sähköposti: Jenni.Lindstrom@axxell.fi

Opettaja

Tiina Loisa

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7291
Sähköposti: Tiina.Loisa@axxell.fi

Köksbiträde

Johanna Lönnroth

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7282
Sähköposti: Johanna.Lonnroth@axxell.fi

Lärare

Mathias Lönnström

Naturfotografi

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7285
Sähköposti: Mathias.Lonnstrom@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.