Henkilökunnan yhteystiedot

Prorektor

Lillemor Norrena

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7356
Sähköposti: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7240
Sähköposti: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Lärare

Elise Nurminen

Kotoutumiskoulutus Pk-seutu

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Sähköposti: Elise.Nurminen@axxell.fi

Kock

Jessica Nybacka

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7540
Sähköposti: Jessica.Nybacka@axxell.fi

Lärare

Agneta Nyberg

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7433
Sähköposti: Agneta.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Rune Nyberg

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7458
Sähköposti: Rune.Nyberg@axxell.fi

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7265
Sähköposti: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Rolf Nybondas

Landsbygdsföretagare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7309
Sähköposti: Rolf.Nybondas@axxell.fi

Lärare

Ulf Nyholm

Skogsarbetare-skogsserviceproducent

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7918
Sähköposti: Ulf.Nyholm@axxell.fi

Lärare

Seppo Nylund

Plåtslagare-svetsare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7617
Sähköposti: Seppo.Nylund@axxell.fi

Sekreterare

Benita Nyman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7547
Sähköposti: Benita.Nyman@axxell.fi

Sakkunnig/lärare

Astrid Nyman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7353
Sähköposti: Astrid.Nyman@axxell.fi

Lokalvårdare

Helén Nyqvist

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7310
Sähköposti: Helen.Nyqvist@axxell.fi

Lokalvårdare

Merike Närep

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7675
Sähköposti: Merike.Narep@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.