Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Terhi Raitala

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7815
Sähköposti: Terhi.Raitala@axxell.fi

Överträdgårdsmästare

Fredrik Regårdh

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7654
Sähköposti: Fredrik.Regardh@axxell.fi

Lärare med enhetschefsuppdrag

Belinda Rehn

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7803
Sähköposti: Belinda.Rehn@axxell.fi

Lärare

Eva-Lotta Rehnman

Merkonom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7448
Sähköposti: Eva-Lotta.Rehnman@axxell.fi

Husmor

Marina Retti

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7313
Sähköposti: Marina.Retti@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7696
Sähköposti: Johanna.Rinne@axxell.fi

Bokföringsassistent

Monica Roos

Axxell Tammisaaressa
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari
Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7381
Sähköposti: Monica.Roos@axxell.fi

Sakkunnig

Klara Roos

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7359
Sähköposti: Klara.Roos@axxell.fi

HR-chef

Tina Rosenlund

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7383
Sähköposti: Tina.Rosenlund@axxell.fi

Examenshandledare

Johanna Rosenqvist




Icke anträffbar till den 30.09.2020.

Studiesekreterare

Heidi Råstedt

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7488
Sähköposti: Heidi.Rastedt@axxell.fi

Studie- och projektsekreterare

Janina Rönnberg

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7663
Sähköposti: Janina.Ronnberg@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.