Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Linda Saarimäki

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7849
Sähköposti: Linda.Saarimaki@axxell.fi

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7841
Sähköposti: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Opettaja

Marjo Salmela

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7833
Sähköposti: Marjo.Salmela@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7839
Sähköposti: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Lärare

Nina Sandström

Lokalvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7609
Sähköposti: Nina.Sandstrom@axxell.fi

Opettaja

Irina Silina

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7817
Sähköposti: Irina.Silina@axxell.fi

Lärare

Erika Silventoinen

Turism


Icke anträffbar till den 31.07.2021.

Huvudbokförare

Lisbeth Sjöblom

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7384
Sähköposti: Lisbeth.Sjoblom@axxell.fi

Lärare

Sofia Sjöblom

Barnledare/ungdomsledare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7532
Sähköposti: Sofia.Sjoblom@axxell.fi

Lärare

Martina Sjöblom

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7422
Sähköposti: Martina.Sjoblom@axxell.fi

Lärare

Cecilia Skaag-Karlsson

Kock-servitör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7792
Sähköposti: Cecilia.Skaag-Karlsson@axxell.fi

Lärare

Rasmus Skoog

Rörmontör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7606
Sähköposti: Rasmus.Skoog@axxell.fi

Opettaja

Outi Snellman

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7808
Sähköposti: Outi.Snellman@axxell.fi

Handledare

Dan Solander

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7236
Sähköposti: Dan.Solander@axxell.fi

Opettaja

Eve Sova

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7846
Sähköposti: Eve.Sova@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Spolander

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7834
Sähköposti: Kristiina.Spolander@axxell.fi

Studiesekreterare

Tiina Stenberg-Ginström

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7318
Sähköposti: Tiina.Stenberg-Ginstrom@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Maire Stenlund

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7769
Sähköposti: Maire.Stenlund@axxell.fi

Lärare

Krister Stenroos

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7421
Sähköposti: Krister.Stenroos@axxell.fi

Lektor

Robert Stolpe

Sjöfart

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7262
Sähköposti: Robert.Stolpe@axxell.fi

Handledare

FridaL Strandström

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Sähköposti: FridaL.Strandstrom@axxell.fi

Lärare

Sara Strömborg

Närvårdare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7243
Sähköposti: Sara.Stromborg@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7707
Sähköposti: Alaa-H.Sufar@testipiste.eu

Lärare

Kasper Sundholm

Husbyggare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7787
Sähköposti: Kasper.Sundholm@axxell.fi

Husmor

Susanne Sundqvist

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7796
Sähköposti: Susanne.Sundqvist@axxell.fi

Trädgårdsarbetare

Mats Sundström

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7661
Sähköposti: Mats.Sundstrom@axxell.fi

Lärare

Marica Sundström

Gemensamma Ämnen


Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Studiekoordinator

Sari Suomalainen

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7619
Sähköposti: Sari.Suomalainen@axxell.fi

Examenshandledare

Emilia Söderlund

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7835
Sähköposti: Emilia.Soderlund@axxell.fi

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7709
Sähköposti: Beata.Suto@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.