ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7841
Sähköposti: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki
Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7839
Sähköposti: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Opettaja

Eve Sova

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki
Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7846
Sähköposti: Eve.Sova@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Spolander

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7834
Sähköposti: Kristiina.Spolander@axxell.fi

koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo
Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7707
Sähköposti: Alaa-H.Sufar@testipiste.eu

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo
Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors

Matkapuhelin: +358 44 739 7709
Sähköposti: Beata.Suto@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.