Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Anders Fagerlund

Kock-servitör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7766
Sähköposti: Anders.Fagerlund@axxell.fi

Bokföringsassistent

Gunilla Fagerström

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7377
Sähköposti: Gunilla.Fagerstrom@axxell.fi

Studiekoordinator

Angela Forsman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7597
Sähköposti: Angela.Forsman@axxell.fi

Lärare

Robert Forsman

Husbyggare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7544
Sähköposti: Robert.Forsman@axxell.fi

Stallmästare

Hans Franzén




Icke anträffbar till den 30.06.2020.

Examenshandledare

Ida Fredriksson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7327
Sähköposti: Ida.Fredriksson@axxell.fi

Lärare

Peter Fyhrqvist

Snickare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7600
Sähköposti: Peter.Fyhrqvist@axxell.fi

Studiesekreterare

Monica Fyrqvist

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7595
Sähköposti: Monica.Fyrqvist@axxell.fi

Löneräknare / HR-ansvar

Anne-Louise Fyrqvist

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7380
Sähköposti: Anne-Louise.Fyrqvist@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.