ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Anders Fagerlund

Kock-servitör Pargas

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7766
Sähköposti: Anders.Fagerlund@axxell.fi

Studiekoordinator

Angela Forsman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7597
Sähköposti: Angela.Forsman@axxell.fi

Lärare

Robert Forsman

Husbyggare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7544
Sähköposti: Robert.Forsman@axxell.fi

Lokalvårdare

Anne Forsman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7562
Sähköposti: Anne.Forsman@axxell.fi

Opettaja

Emilia Frantsi

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors

Sähköposti: Emilia.Frantsi@axxell.fi

Lärare

Lotta Fredriksson

Barnledare/ungdomsledare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7554
Sähköposti: Lotta.Fredriksson@axxell.fi

Lokalvårdare

Synnöve Fredriksson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7317
Sähköposti: Synnove.Fredriksson@axxell.fi

Examenshandledare

Ida Fredriksson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7327
Sähköposti: Ida.Fredriksson@axxell.fi

Studiesekreterare

Monica Fyrqvist

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7595
Sähköposti: Monica.Fyrqvist@axxell.fi

HR-sakkunnig

Anne-Louise Fyrqvist

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7380
Sähköposti: Anne-Louise.Fyrqvist@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.