Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Ingrid Hagman

Hästskötare/ridinstruktör

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7292
Sähköposti: Ingrid.Hagman@axxell.fi

Studiesekreterare

Jerker Hagström

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7773
Sähköposti: Jerker.Hagstrom@axxell.fi

Opettaja

Kati Hakonen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7824
Sähköposti: Kati.Hakonen@axxell.fi

Sakkunnig

Tanja Halttunen

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7351
Sähköposti: Tanja.Halttunen@axxell.fi

Lokalvårdare

Marlon Harewood

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7768
Sähköposti: Marlon.Harewood@axxell.fi

e-Learning developer

Peter Hartman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7690
Sähköposti: Peter.Hartman@axxell.fi

Opettaja

Martta Hauru

Matkapuhelin: +358 44 739 7708
Sähköposti: Martta.Hauru@axxell.fi

Opettaja

Vappu Heikkinen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7603
Sähköposti: Vappu.Heikkinen@axxell.fi

Opettaja

Marjut Heikkinen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7873
Sähköposti: Marjut.Heikkinen@axxell.fi

Caféansvarig

Harry Heino

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7138
Sähköposti: Harry.Heino@axxell.fi

Ekonomichef

Anna Henriksson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7376
Sähköposti: Anna.Henriksson@axxell.fi

Lektor

Bertel Henriksson

Sjöfart

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7255
Sähköposti: Bertel.Henriksson@axxell.fi

Lärare

Mariann Hilli

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Sähköposti: Mariann.Hilli@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Matkapuhelin: +358 44 739 7691
Sähköposti: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Yrkesman

Robert Holmberg

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7498
Sähköposti: Robert.Holmberg@axxell.fi

Lärare

Dave Huldin

Merkonom


Icke anträffbar till den 30.08.2020.

Handledare

Jimmy Hurmerinta

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7594
Sähköposti: Jimmy.Hurmerinta@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7883
Sähköposti: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Timo Hämylä

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7315
Sähköposti: Timo.Hamyla@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.