Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lokalvårdare

Sandra Aaltonen

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7257
E-Mail: Sandra.Aaltonen@axxell.fi

Lärare

Dick Essén

Gemensamma Ämnen

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7222
E-Mail: Dick.Essen@axxell.fi

Lärare

Anna Gråhn

Turism

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7263
E-Mail: Anna.Grahn@axxell.fi

Lektor

Bertel Henriksson

Sjöfart

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7255
E-Mail: Bertel.Henriksson@axxell.fi

Vahtimestari

Kim Karlsson

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7258
E-Mail: Kim.Karlsson@axxell.fi

Lärare

Maria Lindell-Luukkonen

Gemensamma Ämnen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas
Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7266
E-Mail: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Studiesekreterare

Ingrid Mattsson

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7260
E-Mail: Ingrid.Mattsson@axxell.fi

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7265
E-Mail: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Erika Silventoinen

Turism


Icke anträffbar till den 31.07.2021.

Lektor

Robert Stolpe

Sjöfart

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7262
E-Mail: Robert.Stolpe@axxell.fi

Lärare

Regina Tyrsky

Turism

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7224
E-Mail: Regina.Tyrsky@axxell.fi

Lärare

Björn Widenius

Turism

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

E-Mail: Bjorn.Widenius@axxell.fi

Lärare

Charlotta von Bergmann

Merkonom

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7794
E-Mail: Charlotta.vonBergmann@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.