Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Nina Ahlfors

Kosmetolog

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7762
E-Mail: Nina.Ahlfors@axxell.fi

Lärare

Nina Björkfelt

Kosmetolog

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7765
E-Mail: Nina.Bjorkfelt@axxell.fi

Studiesekreterare

Gun-Britt Engblom




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Städare

Carola Eriksson




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Lärare

Anders Fagerlund

Kock-servitör

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7766
E-Mail: Anders.Fagerlund@axxell.fi

Lärare

Magnus Glader

Gemensamma Ämnen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7801
E-Mail: Magnus.Glader@axxell.fi

Lärare

Jonny Granvik

Husbyggare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7799
E-Mail: Jonny.Granvik@axxell.fi

Lärare

Johan Gustafsson

El/automationsmontör

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7771
E-Mail: Johan.Gustafsson@axxell.fi

Studiesekreterare

Jerker Hagström

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7773
Mobile: +358 44 739 7773
E-Mail: Jerker.Hagstrom@axxell.fi

Lokalvårdare

Marlon Harewood

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7768
E-Mail: Marlon.Harewood@axxell.fi

Lärare

Oona Johansson

Gemensamma Ämnen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7774
E-Mail: Oona.Johansson@axxell.fi

Kock

Camilla Karlsson

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7229
E-Mail: Camilla.Karlsson@axxell.fi

Internatsövervakare

Elias Khoury

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7225
E-Mail: Elias.Khoury@axxell.fi

Lärare

Regina Koskinen

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7242
E-Mail: Regina.Koskinen@axxell.fi

Lärare

Curt-Erik Laine

El/automationsmontör

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7780
E-Mail: Curt-Erik.Laine@axxell.fi

Sakkunnig

Anders Levin

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7782
E-Mail: Anders.Levin@axxell.fi

Lärare

Maria Lindell-Luukkonen

Gemensamma Ämnen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas
Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7266
E-Mail: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Lärare

Joel Mattsson

El/automationsmontör

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7793
E-Mail: Joel.Mattsson@axxell.fi

Städare

Lisett Mollgren




Icke anträffbar till den 31.12.2019.

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7240
E-Mail: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Examenshandledare

Johanna Rosenqvist

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7349
E-Mail: Johanna.Rosenqvist@axxell.fi

Opettaja

Eeva-Stiina Sallmén

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

E-Mail: Eeva-Stiina.Sallmen@axxell.fi

Lärare

Cecilia Skaag

Kock-servitör

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7792
E-Mail: Cecilia.Skaag@axxell.fi

Siivooja

Maire Stenlund

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7769
E-Mail: Maire.Stenlund@axxell.fi

Lärare

Sara Strömborg

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7243
E-Mail: Sara.Stromborg@axxell.fi

Lärare

Kasper Sundholm

Husbyggare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7787
E-Mail: Kasper.Sundholm@axxell.fi

Husmor

Susanne Sundqvist

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7796
E-Mail: Susanne.Sundqvist@axxell.fi

Lärare

Carina Tamminen

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7239
E-Mail: Carina.Tamminen@axxell.fi

Handledare

Anna Öhman

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7779
E-Mail: Anna.Ohman@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.