ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7881
E-Mail: Areej.Almasri@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio




Icke anträffbar till den 31.12.2023.

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7856
E-Mail: Eija.Eloholma@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7869
E-Mail: Anu.Jantunen@axxell.fi

Opettaja

Inkeri Kaipiainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7827
E-Mail: Inkeri.Kaipiainen@axxell.fi

Opettaja

Raili Lamminmäki

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Raili.Lamminmaki@axxell.fi

Opettaja

Vaida Norho

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Vaida.Norho@axxell.fi

Opettaja

Annemaria Paukkunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7847
E-Mail: Annemaria.Paukkunen@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7859
E-Mail: Sari.Pehkonen@axxell.fi

Opettaja

Pauliina Saikkonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Pauliina.Saikkonen@axxell.fi

Opettaja

Tiina Tamberg

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7809
E-Mail: Tiina.Tamberg@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7885
E-Mail: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7814
E-Mail: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7837
E-Mail: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.