Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7881
E-Mail: Areej.Almasri@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7840
E-Mail: Toni.Autio@axxell.fi

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7856
E-Mail: Eija.Eloholma@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7869
E-Mail: Anu.Jantunen@axxell.fi

Opettaja

Anna Junola

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7857
E-Mail: Anna.Junola@axxell.fi

Opettaja

Inkeri Kaipiainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7827
E-Mail: Inkeri.Kaipiainen@axxell.fi

Opettaja

Terhi Kapali

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7836
E-Mail: Terhi.Kapali@axxell.fi

Opettaja

Taina Kasso

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7813
E-Mail: Taina.Kasso@axxell.fi

Opettaja

Zakhar Kuzmin

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7851
E-Mail: Zakhar.Kuzmin@axxell.fi

Opettaja

Maija Luukkonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7714
E-Mail: Maija.Luukkonen@axxell.fi

Opettaja

Eija Lönngren

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7694
E-Mail: Eija.Lonngren@axxell.fi

Yksikönjohtaja

Sanna Markkanen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7832
E-Mail: Sanna.Markkanen@axxell.fi

Opettaja

Pia Myllyselkä

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Pia.Myllyselka@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7859
E-Mail: Sari.Pehkonen@axxell.fi

Opettaja

Terhi Raitala

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7815
E-Mail: Terhi.Raitala@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7885
E-Mail: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7816
E-Mail: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7814
E-Mail: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Opettaja

Aurora Vasama

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7848
E-Mail: Aurora.Vasama@axxell.fi

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7837
E-Mail: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.