Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Prorektor

Lillemor Norrena

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7356
E-Mail: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7240
E-Mail: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Lärare

Elise Nurminen

Kotoutumiskoulutus Pk-seutu

E-Mail: Elise.Nurminen@axxell.fi

Kock

Jessica Nybacka




Icke anträffbar till den 13.02.2020.

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7265
E-Mail: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Handledare

Rune Nyberg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7458
E-Mail: Rune.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Rolf Nybondas

Landsbygdsföretagare

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7309
E-Mail: Rolf.Nybondas@axxell.fi

Lärare

Ulf Nyholm

Skogsarbetare-skogsserviceproducent

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7918
E-Mail: Ulf.Nyholm@axxell.fi

Handledare

Eva-Lotta Nylund

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7567
E-Mail: Eva-Lotta.Nylund@axxell.fi

Lärare

Seppo Nylund

Plåtslagare-svetsare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7617
E-Mail: Seppo.Nylund@axxell.fi

Sakkunnig/lärare

Astrid Nyman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7353
E-Mail: Astrid.Nyman@axxell.fi

Sekreterare

Benita Nyman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7547
E-Mail: Benita.Nyman@axxell.fi

Städare

Helén Nyqvist

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7310
E-Mail: Helen.Nyqvist@axxell.fi

Städare

Merike Närep

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7675
E-Mail: Merike.Narep@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.