Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Jan Nieminen

Datanom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7614
E-Mail: Jan.Nieminen@axxell.fi

Opettaja

Vaida Norho

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Vaida.Norho@axxell.fi

Prorektor

Lillemor Norrena

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7356
E-Mail: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7240
E-Mail: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Opettaja

Sara Nurkkala

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7844
E-Mail: Sara.Nurkkala@axxell.fi

Kock

Jessica Nybacka

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7545
E-Mail: Jessica.Nybacka@axxell.fi

Lärare

Rune Nyberg

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7458
E-Mail: Rune.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Agneta Nyberg

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7433
E-Mail: Agneta.Nyberg@axxell.fi

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7265
E-Mail: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Rolf Nybondas

Landsbygdsföretagare

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7309
E-Mail: Rolf.Nybondas@axxell.fi

Sivutoiminen tuntiopettaja

Stina Nybäck

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7853
E-Mail: Stina.Nyback@axxell.fi

Lärare

Ulf Nyholm

Skogsarbetare-skogsserviceproducent

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7918
E-Mail: Ulf.Nyholm@axxell.fi

Lärare

Seppo Nylund

Plåtslagare-svetsare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7617
E-Mail: Seppo.Nylund@axxell.fi

Sekreterare

Benita Nyman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7547
E-Mail: Benita.Nyman@axxell.fi

Opettaja

Suvi Nyman

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Suvi.Nyman@axxell.fi

Sakkunnig/lärare

Astrid Nyman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7353
E-Mail: Astrid.Nyman@axxell.fi

Lokalvårdare

Helén Nyqvist

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7310
E-Mail: Helen.Nyqvist@axxell.fi

Lokalvårdare

Merike Närep

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7675
E-Mail: Merike.Narep@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.