ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Anna-Stina Wahlström

Artesan Textil

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7506
E-Mail: Anna-Stina.Wahlstrom@axxell.fi

Driftschef (Brusaby gård)

Leila Warén-Backström

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7333
E-Mail: Leila.Waren-Backstrom@axxell.fi

Handledare

Joakim Wasiljeff

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7507
E-Mail: Joakim.Wasiljeff@axxell.fi

Kökschef

Jonas Wasiljeff

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7540
E-Mail: Jonas.Wasiljeff@axxell.fi

Lärare

Annica Wasström

Gemensamma Ämnen


Icke anträffbar till den 31.07.2023.

Lärare

Kamilla Weissenberg-Nordberg

Artesan Inredare

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7738
E-Mail: Kamilla.Weissenberg-Nordberg@axxell.fi

Trädgårdsmästare

Cecilia Wendelin

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7656
E-Mail: Cecilia.Wendelin@axxell.fi

Lärare

Tom Wernér

Plåtslagare-svetsare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7620
E-Mail: Tom.Werner@axxell.fi

Lärare

Karin Wernér

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7451
E-Mail: Karin.Werner@axxell.fi

Lokalvårdare

Eva Wessman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7612
E-Mail: Eva.Wessman@axxell.fi

Handledare

Daniel Westerholm

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7482
E-Mail: Daniel.Westerholm@axxell.fi

Opettaja

Patrik Westerholm

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

E-Mail: Patrik.Westerholm@axxell.fi

Fastighetsskötare

Maria Westerholm

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7662
E-Mail: Maria.Westerholm@axxell.fi

Enhetschef

Beatrice Westerlund

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7445
E-Mail: Beatrice.Westerlund@axxell.fi

Lärare

Björn Widenius

Turism

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

E-Mail: Bjorn.Widenius@axxell.fi

Lärare

Christoffer Wiik

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7556
E-Mail: Christoffer.Wiik@axxell.fi

Webbmaster

Sebastian Wikholm

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7397
E-Mail: Sebastian.Wikholm@axxell.fi

Utbildare

Malin Wikström

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7553
E-Mail: Malin.Wikstrom@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7509
E-Mail: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Lokalvårdare

Anne Wikström

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7562
E-Mail: Anne.Wikstrom@axxell.fi

Handledare

Jenny Winstén

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7475
E-Mail: Jenny.Winsten@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.