Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Ingrid Hagman

Hästskötare/ridinstruktör

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7292
E-Mail: Ingrid.Hagman@axxell.fi

Studiesekreterare

Jerker Hagström

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7773
Mobile: +358 44 739 7773
E-Mail: Jerker.Hagstrom@axxell.fi

Opettaja

Kati Hakonen

Mobile: +358 44 739 7824
E-Mail: Kati.Hakonen@axxell.fi

Sakkunnig

Tanja Halttunen

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7351
E-Mail: Tanja.Halttunen@axxell.fi

Lokalvårdare

Marlon Harewood

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7768
E-Mail: Marlon.Harewood@axxell.fi

e-Learning developer

Peter Hartman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7690
E-Mail: Peter.Hartman@axxell.fi

Opettaja

Martta Hauru

Mobile: +358 44 739 7708
E-Mail: Martta.Hauru@axxell.fi

Opettaja

Vappu Heikkinen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7603
E-Mail: Vappu.Heikkinen@axxell.fi

Opettaja

Marjut Heikkinen

Mobile: +358 44 739 7873
E-Mail: Marjut.Heikkinen@axxell.fi

Caféansvarig

Harry Heino

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7138
E-Mail: Harry.Heino@axxell.fi

Ekonomichef

Anna Henriksson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7376
E-Mail: Anna.Henriksson@axxell.fi

Lektor

Bertel Henriksson

Sjöfart

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7255
E-Mail: Bertel.Henriksson@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Yrkesman

Robert Holmberg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7498
E-Mail: Robert.Holmberg@axxell.fi

Lärare

Dave Huldin

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7596
E-Mail: Dave.Huldin@axxell.fi

Handledare

Jimmy Hurmerinta

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7594
E-Mail: Jimmy.Hurmerinta@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Timo Hämylä

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7315
E-Mail: Timo.Hamyla@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.