ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Trädgårdsmästare

Märta Angervuori

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7647
E-Mail: Marta.Angervuori@axxell.fi

Butiksansvarig

Solveig M Brüning

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

E-Mail: SolveigM.Bruning@axxell.fi

Lärare

Ann-Kristin Bäckroos

Artesan Textil

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7474
E-Mail: Ann-Kristin.Backroos@axxell.fi

Opettaja

Helen Cohen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7872
E-Mail: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Montserrat Compte Fusté

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7832
E-Mail: Montserrat.CompteFuste@axxell.fi

Lärare

Anna-Maria Ehrnstén

Trädgårdsbranschen

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7705
E-Mail: Anna-Maria.Ehrnsten@axxell.fi

Lärare

Sonja Evertson

Artesan Keramik

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7741
E-Mail: Sonja.Evertson@axxell.fi

Opettaja

Martta Hauru

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7708
E-Mail: Martta.Hauru@axxell.fi

Examenshandledare

Camilla Henriksén

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7665
E-Mail: Camilla.Henriksen@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opintosihteeri

Triin Jõgi

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7855
E-Mail: Triin.Jogi@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7700
E-Mail: Johanna.Kartio@axxell.fi

Opettaja

Vilma Kettle

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7716
E-Mail: Vilma.Kettle@axxell.fi

Lärare

Pia Kivinen

Artesan Guldsmide

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7480
E-Mail: Pia.Kivinen@axxell.fi

Opettaja

Laura Laakkonen

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7836
E-Mail: Laura.Laakkonen@axxell.fi

Opettaja

Hanne Lehtinen




Icke anträffbar till den 31.12.2024.

Opettaja

Satu Leisko-Järvinen

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7702
E-Mail: Satu.Leisko-Jarvinen@axxell.fi

Opettaja

Sara Nurkkala

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7844
E-Mail: Sara.Nurkkala@axxell.fi

Lokalvårdare

Merike Närep

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7675
E-Mail: Merike.Narep@axxell.fi

Lärare

Isa Palmén

Trädgårdsmästare

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7652
E-Mail: Isa.Palmen@axxell.fi

Lärare

Heidi Pelander-Hänninen

Artesan Inredare

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7655
E-Mail: Heidi.Pelander-Hanninen@axxell.fi

Lärare

Anna Pensas

Trädgårdsmästare

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7653
E-Mail: Anna.Pensas@axxell.fi

Opettaja

Marjo Salmela

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7833
E-Mail: Marjo.Salmela@axxell.fi

Studiesekreterare

Brita Storbacka

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7663
E-Mail: Brita.Storbacka@axxell.fi

Trädgårdsarbetare

Mats Sundström

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7661
E-Mail: Mats.Sundstrom@axxell.fi

Lärare

Kamilla Weissenberg-Nordberg

Artesan Inredare

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7738
E-Mail: Kamilla.Weissenberg-Nordberg@axxell.fi

Trädgårdsmästare

Cecilia Wendelin

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7656
E-Mail: Cecilia.Wendelin@axxell.fi

Fastighetsskötare

Maria Westerholm

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7662
E-Mail: Maria.Westerholm@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7509
E-Mail: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.