Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Hanna Markkanen

Axxell i Esbo, Karlavägen
Karlavägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7810
E-Mail: Hanna.Markkanen@axxell.fi

Opettaja

Marja-Leena Mattila

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

E-Mail: Marja-Leena.Mattila@axxell.fi

Lärare

Joel Mattsson

El/automationsmontör

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7793
E-Mail: Joel.Mattsson@axxell.fi

Studiesekreterare

Ingrid Mattsson

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7260
E-Mail: Ingrid.Mattsson@axxell.fi

Lärare

Leena Melin

Närvårdare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7443
E-Mail: Leena.Melin@axxell.fi

Lärare

Albert Metsämäki

Husbyggare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7570
E-Mail: Albert.Metsamaki@axxell.fi

Examenshandledare

Unni Mjølsnes

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7529
E-Mail: Unni.Mjolsnes@axxell.fi

Lärare

Martin Molnár

Datanom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7439
E-Mail: Martin.Molnar@axxell.fi

Examenshandledare

Cecilia Montén

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7460
E-Mail: Cecilia.Monten@axxell.fi

Opettaja

Virva Muotka




Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.