Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Terhi Raitala

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7815
E-Mail: Terhi.Raitala@axxell.fi

Handledare

Ninna Ratia

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7296
E-Mail: Ninna.Ratia@axxell.fi

Överträdgårdsmästare

Fredrik Regårdh

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7654
E-Mail: Fredrik.Regardh@axxell.fi

Lärare med enhetschefsuppdrag

Belinda Rehn

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7803
E-Mail: Belinda.Rehn@axxell.fi

Lärare

Eva-Lotta Rehnman

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7448
E-Mail: Eva-Lotta.Rehnman@axxell.fi

Husmor

Marina Retti

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7313
E-Mail: Marina.Retti@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7696
E-Mail: Johanna.Rinne@axxell.fi

Lärare

Martina Romberg

Frisör

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7541
E-Mail: Martina.Romberg@axxell.fi

Bokförare

Monica Roos

Axxell i Ekenäs, Fågelsången
Fågelsången 1
10650 Ekenäs
Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7378
E-Mail: Monica.Roos@axxell.fi

Sakkunnig

Klara Roos

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7359
E-Mail: Klara.Roos@axxell.fi

HR-chef

Tina Rosenlund

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7383
E-Mail: Tina.Rosenlund@axxell.fi

Examenshandledare

Johanna Rosenqvist

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7349
E-Mail: Johanna.Rosenqvist@axxell.fi

Internathandledare

Kielo Rosström

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7304
E-Mail: Kielo.Rosstrom@axxell.fi

Studiesekreterare

Heidi Råstedt

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7488
E-Mail: Heidi.Rastedt@axxell.fi

Lärare

Ann Rönn

Barnledare/ungdomsledare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7454
E-Mail: Ann.Ronn@axxell.fi

Studie- och projektsekreterare

Janina Rönnberg

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7663
E-Mail: Janina.Ronnberg@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.