Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Tiina Tamberg

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7809
E-Mail: Tiina.Tamberg@axxell.fi

Lärare

Carina Tamminen

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7239
E-Mail: Carina.Tamminen@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7885
E-Mail: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7816
E-Mail: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7814
E-Mail: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Lärare

Regina Tyrsky

Turism

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7224
E-Mail: Regina.Tyrsky@axxell.fi

Lärare

Janina Törnroos

Frisör

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7563
E-Mail: Janina.Tornroos@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.