ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Miki Garam

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7704
E-Mail: Miki.Garam@axxell.fi

Lärare

Jonas Gestranius

Husbyggare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7799
E-Mail: Jonas.Gestranius@axxell.fi

Lärare

Magnus Glader

Gemensamma Ämnen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7801
E-Mail: Magnus.Glader@axxell.fi

Lärare med enhetschefsuppdrag

Linda Glasberg-Lindholm

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7241
E-Mail: Linda.Glasberg-Lindholm@axxell.fi

Arbetslivschef

Gunilla Granberg

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7363
E-Mail: Gunilla.Granberg@axxell.fi

Lärare

Andrea Granroth

Djurskötare

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7325
E-Mail: Andrea.Granroth@axxell.fi

Examenshandledare

Camilla Granström

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7536
E-Mail: Camilla.Granstrom@axxell.fi

Lärare

Anna Gråhn

Turism

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7263
E-Mail: Anna.Grahn@axxell.fi

Lärare

Carola Gröndahl

Studieservice

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7622
E-Mail: Carola.Grondahl@axxell.fi

Kommunikatör

Sarah Grönstrand

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7367
E-Mail: Sarah.Gronstrand@axxell.fi

Opettaja

Jaana Gummerus

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7821
E-Mail: Jaana.Gummerus@axxell.fi

Lärare

Tove Gustafsson

Merkonom

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7268
E-Mail: Tove.Gustafsson@axxell.fi

Internatsansvarig

Susanne Gustafsson

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7290
E-Mail: Susanne.Gustafsson@axxell.fi

Opettaja

Erika Gustafsson-Sundquist

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7865
E-Mail: Erika.Gustafsson-Sundquist@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.