Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Ingrid Hagman

Hästskötare/ridinstruktör

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7292
E-Mail: Ingrid.Hagman@axxell.fi

Studiesekreterare

Jerker Hagström

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7773
E-Mail: Jerker.Hagstrom@axxell.fi

Opettaja

Kati Hakonen

Axxell i Esbo, Karlavägen
Karlavägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7824
E-Mail: Kati.Hakonen@axxell.fi

Sakkunnig

Tanja Halttunen

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7351
E-Mail: Tanja.Halttunen@axxell.fi

Lokalvårdare

Marlon Harewood

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7768
E-Mail: Marlon.Harewood@axxell.fi

Lärare

Jannica Hartikainen

Barnledare/ungdomsledare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7455
E-Mail: Jannica.Hartikainen@axxell.fi

e-Learning developer

Peter Hartman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7690
E-Mail: Peter.Hartman@axxell.fi

Opettaja

Martta Hauru

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7708
E-Mail: Martta.Hauru@axxell.fi

Opettaja

Vappu Heikkinen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7603
E-Mail: Vappu.Heikkinen@axxell.fi

Opettaja

Marjut Heikkinen




Icke anträffbar till den 02.04.2021.

Cafeansvarig

Harry Heino

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7254
E-Mail: Harry.Heino@axxell.fi

Lektor

Bertel Henriksson

Sjöfart

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7255
E-Mail: Bertel.Henriksson@axxell.fi

Ekonomichef

Anna Henriksson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7376
E-Mail: Anna.Henriksson@axxell.fi

Lärare

Mariann Hilli

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7636
E-Mail: Mariann.Hilli@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Yrkesman

Robert Holmberg

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7498
E-Mail: Robert.Holmberg@axxell.fi

Handledare

Jimmy Hurmerinta




Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.