Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Prorektor

Lillemor Norrena

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7356
E-Mail: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Telephone: +358 290 01 7240
E-Mail: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Kock

Jessica Nybacka




Icke anträffbar till den 06.08.2019.

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7265
E-Mail: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Rolf Nybondas

Lant Vuxen Brusaby

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7309
E-Mail: Rolf.Nybondas@axxell.fi

Timlärare i huvudsyssla

Ulf Nyholm

Skogsnaturvårdare Brusaby

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7918
E-Mail: Ulf.Nyholm@axxell.fi

Opettaja

Jouni Nylander

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7811
E-Mail: Jouni.Nylander@axxell.fi

Handledare

Eva-Lotta Nylund

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7567
E-Mail: Eva-Lotta.Nylund@axxell.fi

Lärare

Seppo Nylund

Utbildningsledare Teknik

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7617
E-Mail: Seppo.Nylund@axxell.fi

Sekreterare

Benita Nyman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7547
E-Mail: Benita.Nyman@axxell.fi

Koordinator för specialundervisning och studerandevård

Astrid Nyman

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7353
E-Mail: Astrid.Nyman@axxell.fi

Städare

Helén Nyqvist

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7310
E-Mail: Helen.Nyqvist@axxell.fi

Städare

Merike Närep

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7675
E-Mail: Merike.Narep@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.