Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Satu Vahderpää

Axxell i Esbo, Kalkåkersvägen
Kalkåkersvägen 4
02650 Esbo

Mobile: +358 44 739 7695
E-Mail: Satu.Vahderpaa@axxell.fi

Opettaja

Vilhelmiina Valonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

E-Mail: Vilhelmiina.Valonen@axxell.fi

Opettaja

Aurora Vasama

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7848
E-Mail: Aurora.Vasama@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7711
E-Mail: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Opettaja

Henna Vikman

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7830
E-Mail: Henna.Vikman@testipiste.eu

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7837
E-Mail: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Lärare

Pertti Virta

Smide Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7621
E-Mail: Pertti.Virta@axxell.fi

Ansvarig koskötare

Sergii Voitevych

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7288
E-Mail: Sergii.Voitevych@axxell.fi

Handledare

Mikaela Voutila

Axxell i Karis, Postmästaregatan
Postmästaregatan 19
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7530
E-Mail: Mikaela.Voutila@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.