Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Städare

Sandra Aaltonen

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7257
E-Mail: Sandra.Aaltonen@axxell.fi

Studiesekreterare

Johanna Ahlfors

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7550
E-Mail: Johanna.Ahlfors@axxell.fi

Lärare

Nina Ahlfors

Kosmetolog

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7762
E-Mail: Nina.Ahlfors@axxell.fi

Lärare

Nina Ahtola

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

E-Mail: Nina.Ahtola@axxell.fi

Kock

Hanna Al-Gburi

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7538
E-Mail: Hanna.Al-Gburi@axxell.fi

Utbildningsledare

Lotta Almark

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7625
E-Mail: Lotta.Almark@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7881
E-Mail: Areej.Almasri@axxell.fi

Opettaja

Anna Amber

Mobile: +358 44 739 7822
E-Mail: Anna.Amber@axxell.fi

Lärare

Hanna Andersson

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7361
E-Mail: Hanna.Andersson@axxell.fi

Trädgårdsmästare

Märta Angervuori

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7647
E-Mail: Marta.Angervuori@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7840
E-Mail: Toni.Autio@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.