Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Tom Jacoby

Fordonsmekaniker

Axxell i Karis, Postmästaregatan
Postmästaregatan 19
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7524
E-Mail: Tom.Jacoby@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7869
E-Mail: Anu.Jantunen@axxell.fi

Lärare

Henrik Jern

Vildmarks- Och Naturguide

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7297
E-Mail: Henrik.Jern@axxell.fi

Lärare

Rabbe Johansson

Plåtslagare-svetsare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7558
E-Mail: Rabbe.Johansson@axxell.fi

Lärare

Oona Johansson

Gemensamma Ämnen

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7774
E-Mail: Oona.Johansson@axxell.fi

Verkställande direktör

Stefan Johansson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7340
E-Mail: Stefan.Johansson@axxell.fi

Rektor

Lena Johansson

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7345
E-Mail: Lena.Johansson@axxell.fi

Städare

Carola Jung

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7534
E-Mail: Carola.Jung@axxell.fi

Opettaja

Anna Junola

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7857
E-Mail: Anna.Junola@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlavägen
Karlavägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7713
E-Mail: Taina.Juvonen@axxell.fi

Opintosihteeri

Triin Jõgi

Axxell i Esbo, Karlavägen
Karlavägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7855
E-Mail: Triin.Jogi@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.