ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Puutarhuri

Riina Raitio-Lätti

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

E-Mail: Riina.Raitio-Latti@axxell.fi

Handledare

Ninna Ratia

Axxell i Kimito
Brusabyvägen 2
25700 Kimito

Mobile: +358 44 739 7296
E-Mail: Ninna.Ratia@axxell.fi

Lärare

Charlotte Rehn

Närvårdare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7464
E-Mail: Charlotte.Rehn@axxell.fi

Lärare

Eva-Lotta Rehnman

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7448
E-Mail: Eva-Lotta.Rehnman@axxell.fi

Opettaja

Zsofia Richter

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

Mobile: +358 44 739 7889
E-Mail: Zsofia.Richter@axxell.fi

Lärare

Martina Romberg

Frisör

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7541
E-Mail: Martina.Romberg@axxell.fi

HR-chef

Tina Rosenlund

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7383
E-Mail: Tina.Rosenlund@axxell.fi

Studiesekreterare

Heidi Råstedt

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7488
E-Mail: Heidi.Rastedt@axxell.fi

Lärare

Ann Rönn

Barnledare/ungdomsledare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7454
E-Mail: Ann.Ronn@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.