ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7841
E-Mail: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Handledare

Carina Salo

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7267
E-Mail: Carina.Salo@axxell.fi

Opettaja

Johanna Santanen

Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7684
E-Mail: Johanna.Santanen@axxell.fi

Lärare

Martina Schrey-Westerlund

Barnledare/ungdomsledare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7461
E-Mail: Martina.Schrey-Westerlund@axxell.fi

Handledare

Christian Silfver

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7639
E-Mail: Christian.Silfver@axxell.fi

Opettaja

Irina Silina

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7817
E-Mail: Irina.Silina@axxell.fi

Lärare

Åsa Sjöberg-Backman

Hux Karis

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7572
E-Mail: Asa.Sjoberg-Backman@axxell.fi

Lärare

Sofia Sjöblom

Barnledare/ungdomsledare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7532
E-Mail: Sofia.Sjoblom@axxell.fi

Lärare

Nathalie Skoog

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7560
E-Mail: Nathalie.Skoog@axxell.fi

Lärare

Rasmus Skoog

Rörmontör

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7606
E-Mail: Rasmus.Skoog@axxell.fi

Handledare

Dan Solander

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7236
E-Mail: Dan.Solander@axxell.fi

Ekonomisakkunnig

Evalotte Spring-Lindström

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7375
E-Mail: Evalotte.Spring-Lindstrom@axxell.fi

Lärare

Catina Stelander

Hux Pargas

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7261
E-Mail: Catina.Stelander@axxell.fi

Lektor

Robert Stolpe

Sjöfart

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7262
E-Mail: Robert.Stolpe@axxell.fi

Studiesekreterare

Brita Storbacka

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7663
E-Mail: Brita.Storbacka@axxell.fi

Lärare

Sara Strömborg

Närvårdare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7243
E-Mail: Sara.Stromborg@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7707
E-Mail: Alaa-H.Sufar@axxell.fi

Projektarbetare

Fanni Sundell

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7364
E-Mail: Fanni.Sundell@axxell.fi

Lärare

Kasper Sundholm

Husbyggare

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7787
E-Mail: Kasper.Sundholm@axxell.fi

Överträdgårdsmästare

Mats Sundström

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7661
E-Mail: Mats.Sundstrom@axxell.fi

Lärare

Marica Sundström

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7442
E-Mail: Marica.Sundstrom@axxell.fi

Studiesekreterare med utvecklingsuppdrag

Sari Suomalainen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7619
E-Mail: Sari.Suomalainen@axxell.fi

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7710
E-Mail: Beata.Suto@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.