Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Handledare

Joakim Wasiljeff

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7507
E-Mail: Joakim.Wasiljeff@axxell.fi

Husmor

Jonas Wasiljeff

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7540
E-Mail: Jonas.Wasiljeff@axxell.fi

Lärare

Bernhard Weckström

Allmänt Yrkes-/spec.yrkesexamen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7456
E-Mail: Bernhard.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Henrika Weckström

Frisör

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7541
E-Mail: Henrika.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Karin Wernér

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7451
E-Mail: Karin.Werner@axxell.fi

Lärare

Tom Wernér

Mångkunnig Teknik

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7620
E-Mail: Tom.Werner@axxell.fi

Lokalvårdare

Eva Wessman

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7612
E-Mail: Eva.Wessman@axxell.fi

Enhetschef

Beatrice Westerlund

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7445
E-Mail: Beatrice.Westerlund@axxell.fi

Lokalvårdare

Anne Wikström

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7562
E-Mail: Anne.Wikstrom@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.