Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Lärare

Agneta Ekbom

Datanom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7429
E-Mail: Agneta.Ekbom@axxell.fi

Lärare

Carl-Gustav Ekholm

Fastighetsskötare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7528
E-Mail: Carl-Gustav.Ekholm@axxell.fi

Kock

Emil Eklund

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

E-Mail: Emil.Eklund@axxell.fi

Lärare

Michael Eklund

Merkonom

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7632
E-Mail: Michael.Eklund@axxell.fi

Lärare

Camilla Eliasson

Närvårdare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7436
E-Mail: Camilla.Eliasson@axxell.fi

Tuntiopettaja

Nataliya Elmgren

Axxell i Esbo, Karlavägen
Karlavägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo

E-Mail: Nataliya.Elmgren@axxell.fi

IT-chef

Christian Emas

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7391
E-Mail: Christian.Emas@axxell.fi

Studiesekreterare

Gun-Britt Engblom

Axxell i Pargas, Vapparvägen
Vapparvägen 4
21600 Pargas

Mobile: +358 44 739 7783
E-Mail: Gun-Britt.Engblom@axxell.fi

Sekreterare

Monica Envall

Centraladministrationen
Fågelsången 1
10650 Ekenäs

Mobile: +358 44 739 7342
E-Mail: Monica.Envall@axxell.fi

Lärare

Krista Eriksson

Lokalvårdare

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7565
E-Mail: Krista.Eriksson@axxell.fi

Examenshandledare

Henriette Eriksson

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7431
E-Mail: Henriette.Eriksson@axxell.fi

Lärare

Mona Eriksson

Gemensamma Ämnen

Axxell i Karis, Bangatan
Bangatan 75
10300 Karis

Mobile: +358 44 739 7533
E-Mail: Mona.Eriksson@axxell.fi

Lärare

Dick Essén

Gemensamma Ämnen

Axxell i Åbo
Hertig Johans Parkgata 21
20100 Åbo

Mobile: +358 44 739 7222
E-Mail: Dick.Essen@axxell.fi

Lärare

Sonja Evertson

Artesan Keramik

Axxell i Esbo, Inspektorsgränd
Inspektorsgränd 3
02940 Esbo

Mobile: +358 44 739 7741
E-Mail: Sonja.Evertson@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.